KONST / Litografier / Färglitografi 13073018
nr 1307 3018
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 273/290, Får, bladets mått: 23x32cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:06:49
100 kr
150 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr